OKNA DREWNIANE

Nasza stolarka okienna produkowana jest z drewna klejonego trzywarstwowo. Wyróżnia się on nowatorstwem , doskonałą jakością surowca oraz poszczególnych elementów składowych. Stolarka wykonana jest z drewna mahoniowego.

Okna wyposażone są w okucia niemieckiej firmy ROTO. Jest to system okuć obwiedniowych ryglujących się na całym obwodzie okna. W standardzie montujemy kwatery rozszczelniające (mikrowentylacje), blokady obrotu klamki oraz okucie antywłamaniowe pierwszego stopnia. Na zawiasy nakładane są osłonki w kolorze klamki.

Stolarka przez nas produkowana szklona jest szkłem termoizolacyjnym FLOAT. Standardowy pakiet zespolenia to dwie szyby o grubości 4mm i ramka dystansowa 16mm. W naszej ofercie posiadamy również szkło ornamentowe oraz antywłamaniowe. Dla zapewnienia jak najmniejszych strat ciepła w standardzie oferujemy szkło o najlepszych współczynnikach 1,1 KW.

OKNA PCV Profile w oknach PCV są robione z użyciem systemów VEKA TOPLINE, SOFTLINE i EUROLINE. To idealna stabilność dzięki metalowym wzmocnieniom.

GALERIA

 
 
 
   
Strona Główna / O firmie / Okna / Drzwi / Lokalizacja / Kontakt Projektowanie stron Ostrzeszów - iPolska.info